Новини

У вівторок, 30 травня,  для школярів нашого навчального закладу пролунав останній дзвінок. Це свято надзвичайно очікуване для учнів усіх поколінь, адже попереду чекає відпочинок і барвисте літо з неймовірними пригодами. Одночасно,  останній дзвінок – це особливе і хвилююче свято для випускників школи. Адже для них дзвоник – це величезний підсумок у багаторічному навчальному марафоні, це крок у доросле життя, це вища сходинка до мрій і майбутнього. Красиві, розумні, усміхнені та веселі… Гордість села та майбутнє держави. Вони — випускники 2017 року!


Урочистий захід розпочато із виконання Гімну України. А далі кращих учнів у навчанні, переможців учнівських олімпіад, інтелектуальних конкурсів, турнірів, спортивних змагань нагородили Грамотами і Дипломами. Щирі і теплі слова вітання лунали і на адресу випускників, переможців у різноманітних конкурсах. Здається, нещодавно кожен з них прийшов до школи – маленьким, несміливим та допитливим. Нині ж вони стали дорослими та готовими підкорювати увесь світ. Ними пишаються батьки, вчителі та місцева влада.


У такий святковий день слід згадати і про тих, хто усі шкільні  роки супроводжував наших випускників, у стінах школи готував дітей до дорослого життя – найкращих, найдобріших, найрозумніших у світі вчителів.ĉ
Наталія Федорівна Ярова,
20 лист. 2018 р., 03:04
Comments